Футболки ручної роботи від LukeAtMe

Опубликовано Lesik в

Футболки ручної роботи від LukeAtMe

Наша креативна команда ніколи не стоїть на місті. Ми завжди шукаємо, чим би ще вас здивувати і порадувати.

В нашому SUPER магазині ви можете знайти унікальні, ексклюзивні подарунки ручної роботи — футболки та екосумки LukeAtMe

LukeAtMe
LukeAtMe

LukeAtMe — це авторский проект, який передає дух великих міст і маленьких містечок. Адже зображення на виробах — це не друк. Це відбиток справжнього архітектурного елемента, самого серця історії міста

Футболки ручної роботи від LukeAtMe

Кожен виріб друкується вручну, головним чином в центрі міст і громадських місцях. LukeAtMe базується у Львові, але найближчим часом почне працювати регулярно в інших містах, таких як Київ, Харків, Дніпро, Ужгород і т.д. У планах об’єднати нашим проектом усі регіони України, а в подальшому і столиці Європейських держав.

Відбитки друкуються безпосередньо в місті з обраної кришки люка або аналогічного об’єкта. Той факт, що цей спосіб текстильного друку відбувається зовні, в громадському просторі, створює ситуації, які ніколи не відбудуться у звичайній текстильного друку і виробництві. Це дозволяє перехожим стати глядачами, спостерігаючи за процесом та народженням виробу. Це створює можливості для спілкування, обміну досвідом та емоціями. Крім того, виробництво залежить від таких факторів, як погода, час і сезон, що робить проект людяним. Цей підхід вимагає критичного погляду і пропонує альтернативну точку зору на сучасне масове виробництво.

Разом з товарими від LukeAtMe ви отримуєте частинку історії, незабутні спогади про місто, та час.
Кожен виріб є унікальним і неповторним, створеним з любов’ю до рідної землі…

Футболки ручної роботи — це завжди чудовий подарунок!

Рубрики: Новини