Розвиваюча гра для дітей Сентіум

Розвиваюча гра для дітей Сентіум

Розвиваюча гра для дітей Сентіум — це настільна гра, яка розрахована на дітей 10 — 15 років.
Для чого потрібно ходити в школу аба взагалі навчатися?
Що буде, якщо я прогуляю школу і піду гуляти?
А якщо я весь вільний час буду вчитися і вчитися?
На що я можу витратити свій вільний час і що мені це дасть у майбутньому?

Сентіум

Гра навчає дітей правильно розпоряджатися своїм головним ресурсом — часом. Часом, якій вони мають максимально ефективно розподілити між навчанням, можливостю підзаробити та відпочинком і задоволеннями.
Розвиваюча гра для дітей Сентіум дає розуміння, що гроші — це всього лиш інструмент, який сам по собі не приносить щастя, і їх теж треба вміти не тільки правильно заробляти, а й грамотно витрачати.

Сентіум

Після гри батьки можуть отримати пояснення дій своїх дітей в різних ситуаціях і отримати рекомендації по формі, розробленої разом з практикуючими дитячими псіхологами.

Сентіум

Вся гра візуально розділена на два кола.
Перше коло символізує шкільне життя. Де гравці намагаються підвищити свій середній бал в школі, підзаробити і при цьому залишити собі час на відпочинок чи розваги.
Друге коло — це по суті «доросле життя» (у дитячому розумінні). І кожен гравець моє прийняти рішення, як саме йому «жити» після школи — вчитися далі чи йти одразу заробляти гроші.
І як цей вибір буде впрливати на головну ціль гри — отримати максимум ЩАСТЯ від свого життя?

Для участі в грі потрібна обов’язкова реєстрація!
Розклад не є остаточним і може змінюватися. Слідкуйте за оновленнями та призначенням додаткового часу на наших сторінках у соц. мережах.